LINKI

Polski Związek Działkowy -  www.pzd.pl

OZ  PZD  Piła - www.ozpzd.pila.pl

OZ  PZD  Bydgoszcz - www.bydgoszcz.pzd.pl

OZ  PZD  Szczecin - www.ozpzd-szczecin.pl

II Kongres PZD - www.kongrespzd.pl


Poniżej podajemy kilka linków dotyczących naszego miasta :

www.staszyce.pl.tl

www.pila.pl

www.miastowirtualne.pila.pl

www.zycie.pila.pl


www.asta24.pl


www.faktypilskie.pl

Namawiamy wszystkich do napisania swojego listu do posłów naszego okręgu na niżej podane adresy e-mailowe:
Maks.Kraczkowski@sejm.pl     lub biuro@kraczkowski.pl
Jacek.Najder@sejm.pl
Romuald.Ajchler@sejm.pl
Stanislaw.Kalemba@sejm.pl
Jakub.Rutnicki@sejm.pl

Napisz Swój list do radnego.....
Jeśli potrzebujecie pomocy radnego w nurtujących Was problemach, podajemy tym razem adresy e-mailowe pilskich radnych:
rafal@zdierela.pl - przewodniczący Rady Miasta Piły
maria.kubica@um.pila.pl  - vice przewodnicząca Rady Miasta Piły
pawel.jarczak@um.pila.pl - vice przewodniczący Rady Miasta Piły
pawel.dahlke@um.pila.pl
malgorzata.karwacka@um.pila.pl
lucjan.szutkowski@psm.pila.pl
wlodzimierz.bystrzycki@wp.pl
radny@jacekboguslawski.pl
jan_ficerman@gazeta.pl
dorotaurbanska@poczta.onet.pl


Interwencje można również wnosić drogą elektroniczną do Urzędu Miasta na adres interwencje@um.pila.pl 
Kreator www - przetestuj za darmo